Oferta dla przedszkoli

Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznym rozwojem usług tenisowych w Polsce, postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszej szkoły o naukę gry w tenisa z elementami zajęć ogólnorozwojowych w przedszkolach.

Nauka tenisa to nie tylko gra na korcie tenisowym. Najmłodsi adepci mogą zacząć swoją przygodę od zabaw z piłkami i rakietami, w znanym im dobrze środowisku – na terenie własnego przedszkola. Wspólne tenisowe zabawy w gronie rówieśników sprawiają, że dzieci lepiej się adaptują, czują pewnie, a także wspierają ich rozwój psychomotoryczny. Na każdej jednostce treningowej prowadzone są ćwiczenia kształtujące ogólną sprawność w połączeniu z zestawami ćwiczeń z zakresu gry w tenisa ziemnego. Odpowiednio dobrana metodyka zajęć przyczynia się do rozwinięcia koordynacji wzrokowo – ruchowej, orientacji w przestrzeni oraz poznawania granic własnego ciała.

Proponowane zajęcia odbywają się w grupach do 12-stu osób na jednej 30 – 45 minutowej jednostce treningowej z naszymi trenerami. Zapewniamy niezbędny sprzęt, dużo uśmiechu oraz wspólną zabawę.

Będziemy zaszczyceni, jeśli będziemy mogli okazać się pomocni. Zapraszamy do współpracy!

 

tenis2tenis

Komentarze są wyłączone.