Tenis dla dzieci

Zapraszamy na zajęcia tenisowe dla najmłodszych!

Tenis dla dzieci, choć jest zabawą, niesie ze sobą wiele korzyści. Czynne i systematyczne uczestnictwo w zajęciach tenisowych ma ogromny wpływ na prawidłowy rozwój fizyczny dzieci.

DLA DZIECI W WIEKU 2-6/7 LAT PROWADZIMY TRENINGI TENISA W NASTĘPUJĄCYCH FORMUŁACH:

  1. PRZEDSZKOLE TENISOWE: (grupy 4-6 osobowe): treningi w formie gier i zabaw z elementami wprowadzającymi dzieci w świat tenisa. Dostosowane rakietki i piłeczki, dużo sprzętu pomocniczego, mnóstwo kolorów i doświadczona kadra trenerska sprawią, że Twoje dziecko pokocha tenis!
  2. TENIS 10′: (grupy 4-8 osobowe): treningi w formule wprowadzonej przez International Tennis Federation, propagowanej przez Polski Związek Tenisowy  są prowadzone w naszym klubie! Po przez wykorzystanie dostosowanych do wieku dziecka rakiet i piłek, sprzętu pomocniczego, dziecko zobaczy na czym polega tenis pokocha tenis, a doświadczona kadra trenerska po przez gry i zabawy zadba o to żeby zajęcia były ciekawe i przynosiły dziecku nowe doświadczenia!

DLA STARSZYCH DZIECI I MŁODZIEŻY ZAJĘCIA PROWADZIMY W FORMIE INDYWIDUALNYCH ZAJĘĆ Z TRENEREM LUB SEKCJI TENISA (GRUPY  2 – 4 OSOBOWE)

Zajęcia tenisowe dla dzieci przyniosą waszym pociechom wiele korzyści:

– Wspomagają prawidłowy rozwój psychomotoryczny i ogólnej kondycji fizycznej.

– Rozwijają u dzieci refleks, koordynację ruchów, szybkość.

-Uczą dyscypliny, zdolności koncentracji, uczciwości i samodzielnego podejmowania decyzji.

-Pozwalają na wykształcenie takich cech jak obowiązkowość, systematyczność, umiejętność współżycia w grupie, dążenie do stawiania i realizacji ambitnych celów oraz umiejętność pokonywania trudności.

– Znakomicie przygotowują dzieci do przyszłego, dorosłego życia

 

 

Komentarze są wyłączone.